top of page
hakkimizda.png

SARIÇELİK ; Süleyman Sarı önderliğinde 2001 yılında kurulmuş olup , madencilik inşaat ve endüstriyel tesis alanlarında makine üretimine başlamıştır. Dinamik, tecrübeli ve uzman kadrosuyla ; teknolojik gelişmelere uygun , modernize ve özel dizaynları ile makine üretim hizmeti vermektedir.

SARIÇELİK' in üretim programındaki, tüm dizaynları kendisine ait olup, Sabit ve seyyar Agrega Tesisleri, Kırma, Eleme, Yıkama, Stoklama, Yeraltı ve yerüstü dökme malzeme konveyörler, Montaj hatları için özel konveyörler, Çelik kontrüksiyon çalışmaları, Kırma Eleme Tesisleri makine çeşitleri ve kontrüksiyon imalatları bulunmaktadır.

Firmamız her gün kendini yenileme arzusu ile özel geliştirilmiş tasarım çalışmalarını ISO 9001, OHSAS 18001 ve CE kalite belgeleriyle destekleyerek sizlere kaliteli, güvenilir ve hızlı üretim anlayışıyla her gün yenilenerek hizmetlerine devam etmektedir.

Koşullar ne olursa ne olsun, kaliteli ürün ve hizmet ilkelerinden ve dürüst kimliğinden taviz vermeyen firmamız, iş sağlığı , iş güvenliği koşul ve politikalarından tüm paydaşlarına açık olacak şekilde müşteri memnuniyeti temel unsuru olarak kalacaktır. Müşterilerimiz, çalışanlarımız, taşeronlarımız varlık nedenimizdir. Çalışma ortamlarımızın güvenli ve sağlıklı olması için gerekli önlemleri alan ve bunların korunmasına öncelik veren bir firmayız. Ülkemiz veya çalıştığımız ülkelerdeki yasal mevzuatlara ve iş güvenliği yönetmelikleri titizlikle tarafımızdan dikkate alınır. Tüm politika ve taahhütlerimiz, sürekli iyileştirilmesi için çalışanlarımızın katılım ve desteği ile takibe alarak, sonuçları üst yönetim tarafından dönemsel olarak gözden geçirilir.

Sizlerden kazanmış olduğumuz güvenin oluşmasında üretmiş ve üretmekte olduğumuz makine ve tesislerimizde profesyonel bakış, gerçek hizmet, doğru kalite, uygun fiyat ve hızlı servis prensibiyle servis ve yedek parça hizmet anlayışına sahip olup müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktayız.

ISO 9001, OHSAS 18001 ve CE kalite belgeleriyle kaliteli, güvenilir üretim anlayışıyla hizmetlerimize devam etmekteyiz.

İmkansızlıkları Başarmak için Buradayız.

Misyonumuz

Teknolojik alanla kaliteli ve güvenilir ürünler elde etmek. Yenilikleri sürekli takip edip aynı zamanda tasarlayıp üretebilmek. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak. Müşteri memnuniyetleri doğrultusunda ürünlerimizi ve hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmaya devam etmek. Sektörümüzün önde gelen kuruluşları arasında devamlılığımızı sağlamak.

Vizyonumuz

Evrensel değerler etiğinde, bilim ve teknoloji en üst seviyede kullanmayı hedefleyerek, kişisel birikimlerimizi müşterilerimize beklentilerinin üzerinde istenilen zamanda ve en iyi kalitede hizmet şeklinde sunabilmek.

bottom of page