top of page

Kalite Politikası ve Belgelerimiz

AR-GE faaliyetleri içinde yer alan çalışmaları TS EN ISO 9001:2008 kapsamında Ürün Tasarım Prosedürü belirler ve çalışmaları düzenleyerek, tasarım kalitesini güvence altına alır. Bu kapsamda SARIÇELİK markasının yarattığı özgün ürünler ile ülkemizde sektöre yeni ürünlerin kazandırılmaları konusunda sürekli önderlik etmektedir. Ar-Ge çalışmaları ile geliştirdiği ürünler uluslararası pazarda rekabette başarıyı elde etmiştir.

Günümüzde Ar-Ge çalışmalarına yatırım yapan firmamız çalışmalarını koruma altına almak, haksız rekabetin önüne geçmek için patent, faydalı model tescillerini yaptırmaktadır. SARIÇELİK markası olarak yaptığımız her türlü tasarım Ar-Ge çalışmaları tescil ettirilmektedir.

Halen çalışmaları devam eden yeni ürünlerimizin de tescil çalışmaları planlanmıştır. Müşterinin beklentilerini en iyi şekilde anlayıp, parasının tam karşılığı olan en doğru makineyi ve projeyi kendisine tasarlıyoruz. Tüm ürünlerimizi uzun yıllar kullanılacak kalitede tasarlıyor ve üretiyoruz. İşinizi anlıyoruz ve kendimizi sizin ihtiyaçlarınıza göre uygun maliyetli çözümler sunmaya adıyoruz.

Kalite performansında kategori lideri olan performans odaklı ürünlerimiz sayesinde her geçen gün daha çok tercih ediliyoruz. Proje yönetimi konusunda avantaj lı bir ekibiz. Ürünlerimize ve üretim standartlarımıza güveniyoruz. Sizin ihtiyaç ve isteklerinizi dikkatle dinleyerek, özel ihtiyaçlarınıza hızla cevap verebiliyoruz. Hizmet verdiğimiz yıllar içerisinde müşterilerimizin memnuniyeti bizlerin en iyi referansı olmuştur. Ürün dosyası hazırlanmış, Patent, Faydalı Model ve tescilleri yapılmış; katalog, kullanım kılavuzları hazırlanmış ve uluslararası ürün onayları ( CE vb. ) alınmış ürünler seri üretim kararı ile üretim programı dahil edilir.

bottom of page