top of page
ceo-bg-2.jpg

İmkansızlıkları Başarmak için Buradayız.

Başladığımız günden bu yana, Sarıçelik Markasını bir dünya markası konumuna taşıyan değerlerimizden ödün vermeden MADENCİLİK İNŞAAT ve ENDÜSTRİYEL tesis alanlarında makine üretimimize güvenle, azimle, çalışarak yolculuğumuzu sürdürüyoruz.

Uzun yıllar süresince kazanmış olduğum tecrübelerimle hayat bulan
SARIÇELİK markası bugün sektörünün Türkiye'de ki en önde gelen kuruluşu konumuna gelmiştir. Bugün gelinen noktada, bu büyük başarı geleceği doğru okuma yeteneğinin ürünüdür. Süreç içerisinde ürettiğimiz tüm ürünler hem ulusal hem de uluslararası pazarda sorumluluk bilincimizi arttıran değerlere dönüşmüştür.

Bu bilinçten hareketle ulusal ve uluslararası müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve daima zirvede kalmak için gereken adımları atıp, daha teknolojik ve kaliteli ürünler üretmeye devam edeceğiz.Geriye baktığımızda yarını düşünen yönetim anlayışımızla, kolay elde edilmeyen bu başarıyı yıllarca muhafaza edip, daha da ileriye taşımayı, gerçekleştirmiş olduğumuz zirve yürüyüşümüzdeki bu başarıyı daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz.Sarıçelik'in marka değerine katkıda bulunan herkese teşekkürü bir borç bilir sevgi ve saygılarımı sunarım.

Süleyman SARI
Yönetim Kurulu Başkanı
bottom of page